Remont mieszkania to spore wyzwanie, jednak odpowiednie przygotowanie może pomóc w usprawnieniu całego przedsięwzięcia. Planując remont, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, które pomogą zaoszczędzić czas i uniknąć dodatkowych kosztów.

Remont dzielimy na: kompleksowy / częściowy (czyli np jednego pomieszczenia)

Planowanie remontu to przede wszystkim:
– wyzwanie logistyczne,
– zaplanowany harmonogram oraz dobry plan da nam początkowy sukces

 

GDZIE SZUKAĆ FACHOWCÓW –  SPRAWDZONA EKIPA REMONTOWA

Remont nie musi oznaczać końca świata. Ważne jest, by byli to ludzie sprawdzeni i godni zaufania.

Nic nie działa lepiej niż poczta pantoflowa. Dlatego mając w perspektywie remont, warto już kilka tygodni, a nawet miesięcy wcześniej, rozpytać rodzinę i znajomych o godnych polecenia fachowców od remontów. Na ogół, nawet jeśli ktoś dawno nie robił remontu osobiście, to zna kogoś, kto go robił, w ostateczności zna kogoś, kto zna kogoś, kto się właśnie skończył remontować. Prawdziwi fachowcy posiadają swój własny grafik który jest wypełniony z paru miesięcznym wyprzedzeniem , dlatego poszukiwań nie odkładajmy na ostatnią chwile. Dobrym rozwiązaniem jest przegląd internetu.

Warto odpowiedzieć sobie na jedno pytanie, kogo tak naprawdę będziemy szukać i do jakiego remontu. Pamiętaj że nie każdy fachowiec ma wszelkie uprawnienia np z elektryki lub co . Fachowców znalezionych czy to z ogłoszenia lub po znajomości warto zapytać o referencje. Jak długo są na rynku jaką dają gwarancje na wykonaną usługę.

W dobie nowoczesnych technologii bardzo dobrym źródłem wiedzy jest internet. Na portalach internetowych można uzyskać cenną wiedzę dotyczącą podstawach remontowych lecz pamiętajmy że realia są inne.

 

DOBRA RADA
Remont szybkI i tani – będzie to kosztem jakości.

Remont wykonany fachowo szybko rzetelnie bez komplikacji – za odpowiednią cenę .