O nas

Wyróżnia nas doświadczenie w przeprowadzaniu pełnych inwestycji od momentu pomysłu, poprzez pełną i świadomą realizację.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić inwestora od projektu poprzez realizację, nadzór, wykonanie mebli, po zakup sztućców, które dopełniają wizję.

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu i remontowaniu wnętrz to projekty wykonywane na terenie całej Polski jak i Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Tworzymy wnętrza w oparciu o najnowsze trendy, nowości w oparciu o zaufanie klientów.Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą.

Dbałość o detale to klucz do sukcesu

Tak naprawdę kluczem jest stworzenie planu działania, bez względu na to czy podejmujesz się zmian w przestrzeni, która Cię otacza, remontu, czy chcesz zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości.
Zadbaj o detale bo one są podstawą do tworzenia wielkich rzeczy.

Patryk Gogacz

Właściciel
0
Wykonanych projektów wnętrz
0
Przeprowadzonych remontów

Dlaczego my?

Doświadczenie

Wyróżnia nas kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu, nadzorze i wykończaniu wnętrz. Wiemy na co zwracać uwagę i jak ustrzec inwestora przed zbędnymi wydatkami.

Od projektu po realizację

Z nami możesz zaprojektować i wykończyć każda przestrzeń. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, od momentu wyboru mieszkania, po powieszenie ostatniego obrazu w salonie.

Najnowsze trendy

Śledzimy najnowsze trendy, szkolimy się, odwiedzamy targi wnętrzarskie i dzielimy się wiedzą z innymi. Tworząc wnętrza staramy się jednak wsłuchać w potrzeby mieszkańców, tworząc przestrzenie do mieszkania, nie wyłącznie do katalogów.

Wykwalifikowana kadra

Jesteśmy grupą indywidualistów działających wspólnie od lat. Dla was nadal się dokształcamy i poszerzamy swoje horyzonty.

Certyfikaty i szkolenia